ІНФОРМАЦІЯ ПАСАЖИРАМ
 
 
   
 
Шановні пасажири!
Тільки квиток автостанції є полісом обов’язкового страхування на автотранспорті.

У разі отримання травм при поїздках в автобусі пасажиру сплачується страхове відшкодування до 102 тис.грн.

Постраждалий пасажир отримує страхову допомогу в розмірі 204 грн. за кожний день тимчасової втрати працездатності.

Посадка в автобуси поза автостанціями позбавляє Вас права отримувати відшкодування. Не ризикуйте своїм здоров’ям, бережіть себе та своїх близьких.

БЕЗПЕЧНИХ ВАМ ПОЇЗДОК!

   
 
Що треба знати про пільговий проїзд!

1. Пільговий проїзд на міжміських і приміських міжрайонних маршрутах здійснюється відповідно Обласної програми компенсаційних виплат на 2016-2021 роки, прийнятої рішенням Сумської обласної ради.

1.1 Автостанції ТОВ «Сумиоблавтотранс» реалізують пільгові квитки за пред’явленням документів:

- учасникам бойових дій та учасникам АТО (посвідчення);

- інвалідам війни та інвалідам АТО (посвідчення);

- добровольцям АТО (довідка);

- членам сім’ї загиблого учасника АТО (посвідчення, видане після 07.04.2014 року);

- постраждалі учасники Революції гідності (посвідчення).

1.2.* За пред’явленням посвідчення та паспорту, при умові перерахування територіальною громадою коштів до обласного бюджету, пільги на проїзд отримують:

- діти багатодітних сімей;

- інваліди військовослужбовці;

- батьки загиблого військовослужбовця (знижка 50 % на міжміських маршрутах, безкоштовно на приміських міжрайонних маршрутах).

2. Пільгові квитки в сезонний період з 1 жовтня по 15 травня автостанції реалізують на рейси автобусів внутрішніх ліній незалежно від місця проживання зі знижкою вартості проїзду:

- інвалідам та дітям-інвалідам знижка 50% за пред’явленням посвідчення.

3. Порядок оформлення пільгового проїзду на приміських маршрутах (в межах району) визначається згідно програм, прийнятих радами територіальних громад.

Примітка до пункту 1.2.*: За повідомленням Сумської облдержадміністрації,в зв’язку з ігноруванням перерахування коштів до обласного бюджету, обмежено продаж пільгових квитків особам, у яких місце реєстрації проживання є населені пункти таких територіальних громад:

1. Конотопська міська територіальна громада, до якої входять:

Конотопська міська рада та Підлипненська сільська рада (Конотопський район);

2. Грунська сільська територіальна громада , до якої входять: Грунська, В’язівська, Гнилицька, Куземинська, Рибальська сільські ради (Охтирський район);

3. Тростянецька міська територіальна громада, до якої входять:

Тростянецька міська рада, Білківська, Буймерівська, Дернівська, Криниченська, Люджанська, Мартинівська, Мащанська, Ницахська, Печинська, Семеренківська, Солдатська, Станівська, Заріченська і Кам’янська сільські ради (бувші Тростянецький та В.Писарівський райони);

4. Великописарівська селищна територіальна громада, до якої входять:

В.Писарівська селищна рада, Вільнянська Дмитрівська, Добрянська, Пожнянська, Попівська, Розсошівська, Ямненська сільські ради ( бувший В.Писарівський район);

5. Юнаківська сільська територіальна громада, до якої входять: Юнаківська, Басівська, Могрицька, Кияницька сільські ради (Сумський район).

БЕЗПЕЧНИХ ВАМ ПОЇЗДОК!

   
 
ДО ВІДОМА ПАСАЖИРІВ!
Автостанції ТОВ «Сумиоблавтотранс» здійснюють віддалений продаж квитків на поїздку та зворотний виїзд з усіх автостанцій області.

Адміністрація ТОВ "Сумиоблавтотранс"


.

.