Перевізникам

 

До уваги перевізників! ТОВ «Сумиоблавтотранс», протягом двох робочих днів з моменту отримання письмового повідомлення, гарантує внесення змін по всіх автостанціях щодо тарифів, розкладів руху, марки автобуса, припинення виконання рейсів та інше. Оперативні повідомлення про зрив рейсу, заміну марки автобуса передаються безпосередньо автостанціям відправлення. Про зміни в системі оподаткування необхідно терміново надати ТОВ «Сумиоблавтотранс» нову таблицю вартості проїзду з пред’явленням Витягу ДПІ з реєстру платників податку..

   
 

До уваги перевізників! 7 лютого 2018 року Постановою Кабінету Міністрів України № 181 внесені зміни до Правил надання послуг пасажирського автотранспорту. Підпункт 11 пункту 147 цих змін зобов’язує водіїв зупиняти автобус для посадки та висадки пасажирів на відстані не більше ніж 5-10 сантиметрів від краю проїзної частини дороги (бордюри), а на автостанціях – від краю платформ. Сподіваємося на уважне ставлення водіїв до потреб пасажирів та дотримання ними вимог автотранспортного законодавства.

   
 

До уваги перевізників! З метою прискорення усунень дорожними організаціями перешкод руху пасажирського автотранспорту необхідно повідомляти автостанції, через водіїв рейсових автобусів, про небезпечні ділянки доріг із-за погодно-кліматичних умов.

   
 

Обмін інформацією щодо функціонування маршрутів регулярного сполучення здійснюється диспетчерською службою ТОВ "Сумиоблавтотранс"

по тел. (0542) 77-99-68, електронна пошта: sumtrans_cds@ukr.net